PROLIVIN

Prolivin – žolelių, augalų ir daržovių natūraliai fermentuotas gėrimas, vienas iš FitoGlobe produktų. Speciali natūralios fermentacijos technologija užtikrina gyvųjų mikroorganizmų efektyvumą, speciali sudėtis maksimaliai efektyviai gerina sveikatą ir savijautą.
Produkto sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų ingredientų, tinkamas diabetu sergantiesiems.
Sudedamosios dalys: šaltalankio uogos, šaltalankio lapai, cinamonas, ciberžolė, jonažolė.
Natūralus kompleksas Jūsų gyvenimo kokybei:
- Palaiko gerą viršinimą
- Stiprina imunitetą
- Stiprus antioksidantas
- Puikus energijos šaltinis
- Natūralus, genetiškai nemodifikuotas
- Be kazeino
- Be glitimo
Gyvosios bakterijos. Ne visada renkamės sveikiausią maistą, tad virškinimas sutrinka dėl mikrobiologinio disbalanso, nes gauname daugiau blogųjų bakterijų nei naudingųjų. Dėl antibiotikų vartojimo ir tam tikrų sveikatos sutrikimų taip pat gali sumažėti virškinimo mikroflora. Papildomas naudingų mikroorganizmų, esančių šiame skystame preparate, naudojimas užtikrina naudingų mikroorganizmų dominavimą virškinimo trakte.
Gerosios bakterijos ( probiotikai )
Lactobacillus Bulgaricus
Lactobacillus bulgaricus sumažina trigliceridų ir bendro cholesterolio kiekį kraujyje stiprina imunitetą ir kovoja su virusais, mažina žarnyno sutrikimus, viduriavimą ir pykinimą, gerina pieno produktų (laktozės) absorbciją, mažina uždegimą, pagerina IBS (dirgliosios žarnos sindromo) simptomus, sumažina ėduonies atsiradimą, slopina ŽIV simptomus,
Lactobacillus Bulgaricus padeda tiems, kurie netoleruoja laktozės ir kurių virškinimo sistemoje nėra fermento, padedančio suskaidyti laktozę į paprastesnius cukrus.
Bifidobacterium longum
Bifidobacterium longum probiotikas yra viena iš paprasčiausių bifidobakterijų, esančių virškinimo trakte.
Ji veikia virškinimą, nes sugeba skaidyti angliavandenius ir neutralizuoti žarnyne esančius toksinus.
Preliminarūs tyrimai parodė, kad Bifidobacterium longum probiotikas turi antioksidacinių savybių, pavyzdžiui, pašalina iš organizmo metalus - varį ir laisvuosius radikalus.
Be to, ji palaiko imuninę sistemą.
Bifidobacterium bifidum
Šis probiotkas yra labai išplitęs naujagimių žarnyno sienelėse ir išlieka vienas iš svarbiausių visos gaubtinės žarnos mikrofloros bakterijų grupių. Jis taip pat gali būti plonojoje žarnoje. Sukurdamas subalansuotą žarnyno mikroflorą, Bifidobacterium bifidum padeda užkirsti kelią kenksmingų bakterijų, grybų ir mielių dauginimuisi, geriau prisitvirtindamas prie žarnyno gleivinės nei patogeninės bakterijų padermės. Bifidobacterium Bifidum probiotiko vaidmuo yra padėti virškinti sudėtingus angliavandenius, riebalus ir baltymus.
Be to, Bifidobacterium bifidum gamina atitinkamus fermentus, kurie skaido dideles molekules į mažesnes daleles, kad organizmas galėtų jas efektyviau naudoti.
Tyrimais nustatyta, kad B. bifidum yra vienas iš probiotikų , veiksmingai mažinančių retkarčiais vykstantį viduriavimą, pavyzdžiui, su kelionėmis susijusį viduriavimą.
Bifidobacterium bifidum palaiko visišką virškinimo funkciją, maistinių medžiagų įsisavinimą, sumažina kartais viduriavimą, kylantį dėl staigaus raciono pasikeitimo (pvz. tolimoje kelionėje).
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium lactis yra labai stiprus ir vienas iš labiausiai ištirtų probiotikų. Tyrimai parodė, kad Bifidobacterium lactis stiprina imuninę sistemą, kovoja su navikais, gerina virškinimą ir gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį.
Bifidolactis lactis užduotis yra skaidyti įvairias organizmo medžiagas ir padėti organizmui įsisavinti įvairius vitaminus ir mineralus.
Lactobacillus gasseri
Lactobacillus gasseri yra gana nauja bakterija tarp probiotinių rūšių. Ši pieno rūgšties bakterija dažniausiai siejama su makšties mikroflora. Moterys, kurios jaučia diskomfortą makštyje, paprastai turi mažiau Lactobacillus Gasseri bakterijų nei moterys, turinčios sveiką makšties ar makšties florą. Lactobacillus Gasseri taip pat palaiko virškinamojo trakto sveikatą ir veikia tokius virusus kaip COVID.
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus acidophilus yra viena iš svarbiausių Lactobacillus padermių pieno rūgšties bakterijų grupėje. Ši bakterija paprastai kolonizuoja būtent plonojoje žarnoje, kur ji padeda palaikyti sveiką žarnyno sienelę užtikrinant tinkamą maistinių medžiagų įsisavinimą ir gerai veikiančią virškinimo funkciją. Acidophilus padermė padeda sumažinti virškinimo sutrikimą. Lactobacillus acidophilus padeda sumažinti neigiamą antibiotikų poveikį žarnyno mikroflorai. Acidophilus padeda pagerinti imuninės sistemos veikimą ir palaiko moterų makšties mikrofloros sveikatą. Acidodophilus palaiko visas virškinimo funkcijas, maistinių medžiagų pasisavinimą, palengvina skrandžio spazmus, vidurių pūtimą ir viduriavimą, palaiko imuninę sistemą, šlapimo takus ir makšties florą.
Lactobacillus paracasei
Lactobacillus paracasei yra stiprus kamienas, dažniausiai randamas plonojoje žarnoje. Ši bakterija taip pat gali kolonizuoti gaubtinę žarną, jei ji vartojama kartu su pieno baltymais, kurie padidina skrandžio atsparumą rūgščiai. Lactobacillus paracasei probiotinis štamas turi unikalų gebėjimą palaikyti kepenų funkciją. Tyrimais nustatyta, kad probiotikai kartu su ląsteliena , kuriuose yra Lactobacillus Paracasei, sumažina šlapimo pH ir pagerina kepenų funkciją.
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus plantarum yra žinoma dėl savo gebėjimo gaminti vandenilio peroksidą. Kūnas naudoja vandenilio peroksidą kaip gynybos liniją nuo maistinių bakterijų ir kitų mikroorganizmų. Ši bakterija padeda veiksmingai palaikyti imuninę funkciją.
Prolinas yra amino rūgštis, būtina kremzlei ir odai. Ši medžiaga pagerina odos struktūrą, skatina kolageno (jo pagrindinis komponentas), susidarymą, apsaugo nuo greito odos senėjimo. Ši amino rūgštis turi didelę reikšmę gydant odos ligas, tokias kaip spuogai ar opos, sustiprina epidermio struktūrą, padaro odą glotnią.
Polifenolis padeda valyti kepenis, dalyvauja skaidant riebalus, susikaupusius ląstelėse, teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, turi priešuždegiminių ir priešauglinių savybių.
Vitaminas D padeda kūnui įsisavinti ir naudoti kalcį ir fosforą, kad sustiprintų kaulus ir dantis. Ši medžiaga padeda palaikyti raumenų sveikatą. Jis vaidina svarbų vaidmenį imuninės sistemos veikime, ląstelių atsinaujinime ir autoimuninių būklių prevencijoje, padeda sumažinti lėtinių ligų, tokių kaip išsėtinė sklerozė ir tam tikrų vėžio rūšių, išsivystymo riziką.
Vitaminas E yra galingas antioksidantas, kuris neleidžia plisti reaktyviosioms deguonies rūšims ir padeda pagerinti bendrą sveikatą. Be to, jis sustabdo laisvųjų radikalų funkcionavimą ir kaip fermentinio aktyvumo reguliatorius vaidina svarbų vaidmenį vystant raumenis. Įtakoja genų raišką, palaiko sveikas akis ir nervų sistemą. Palaiko širdies sveikatą, išlaikant subalansuotą cholesterolio kiekį, pagerina galvos odos kraujotaką, greitina žaizdų gijimą, apsaugo odą nuo išsausėjimo, apsaugo mūsų organizmą nuo kenksmingų išorinio poveikio ir išsaugo mūsų jaunystę.
Vitaminas K tinka veido odai. Jo pagalba formuojamas ir atstatomas kaulinis audinys. Medžiaga dalyvauja osteokalcino, baltymo, reikalingo kalcio kristalizavimui, gamyboje, reguliuoja redokso procesus, užtikrina normalų kraujo krešėjimą sulaiko kalcį kauliniame audinyje ir apsaugo nuo osteoparozės, suaktyvina kaulų augimą menopauzės metu moterims, neleidžia kalciui nusėsti ant kraujagyslių, užtikrina tinkamą baltymų sintezę. Tai yra vienas iš kalcio kofaktorių, kuris neleidžia išsiskirti su šlapimu. Vitaminas K spartina medžiagų apykaitą, skatina raumenų veiklą, didina atsparumą infekcijoms.
Vitaminas C pagreitina kolageno sintezę, pagrindinį jungiamojo audinio baltymą, kuris suteikia elastingumą, dalyvauja katecholaminų (adrenalino, norepinefrino, seratonino) ir steroidinių hormonų (estrogenų, testosterono ir kt.) sintezėje. Turi detoksikuojantį poveikį, t. y. inaktyvuoja ir skatina pašalinti įvairias nuodingas medžiagas, turi antioksidacinį poveikį, t. y. apsaugo nuo žalos baltymas, nukleino rūgščių, ląstelių membranų fofolipidų, lipidų ir riebaluose tirpių vitaminų nuo žalingų aktyvių deguonies formų poveikio. Turi teigiamą poveikį kepenims, suaktyvina kasos veiklą, folio rūgšties ir geležies iš žarnyno absorbcijoje, pagerina imuninę sistemą, taip didinant organizmo atsparumą infekcinėms ligoms, reguliuoja kraujo krešėjimą, normalizuoja kapiliarinių sienelių pralaidumą, dalyvauja raudonųjų kraujo kūnelių susidarymo procese, pagreitina normalios audinių struktūros atkūrimo procesą po jų pažeidimo.
Vitaminas B1 palaiko sveiką medžiagų apykaitą, apsaugo nuo apžeidimų, palaiko širdies ir kraujagyslių darbą, stiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo smegenų pažeidimų, pagerina dėmesio koncentraciją, teigiamą nuotaiką, padeda išvengti regėjimo problemų.
Vitaminas B2 turi silpną priešuždegiminį poveikį, mažina depresiją, valo akis, apsaugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų, gali užkirsti kelią vėžiniams susirgimams, padeda saugoti kepenis. Dalyvauja visuose medžiagų apykaitos procesuose, įskaitant geležies pasisavinimą. Atlieka svarbų vaidmenį palaikant sveiką gleivinės, akies, odos, plaukų, nagų būklę.
Vitamiinas B3 kontroliuoja daugelį oksidacinių procesų, mažina ,,blogąjį“ cholesterolį ir pakelia ,,gerojo“ lygį, gerina širdies darbą, plečia kraujagysles, gerina audinių kvėpavimą, sumažina artrito ir artrozės skausmą, katalizuoja angliavandenių ir baltymų apytaką. Reguliariai vartojant B3, reikia daug mažiau insulino, apsaugo kasą.
Vitaminas B6 dalyvauja formuojant raudonuosius kraujo kūnelius, amino rūgščių perdirbime ir gliukozės įsisavinime, padeda pašalinti cholesterolį, normalizuoja širdies ir kraujagyslių veiklą, reguliuoja riebalų apykaitą. Jis turi lipotropinį poveikį (pagerina kepenų veiklą) ir yra imunostimuliatorius.
Kalis normalizuoja širdies ritmą, stiprina širdies raumenį, dalyvauja aterosklerozės prevencijoje, normalizuoja kraujo spaudimą, kraujagyslių sistemos darbą, kepenų ir inkstų būklę, padeda išvengti patinimo, padeda pašalinti šlapimo problemas, turi antidepresinių savybių, padeda aprūpinti smegenų ląsteles deguonimi, dalyvauja šalinant toksinus, turi antialerginių savybių.
Magnis teigiamai veikia kaulų augimą, padeda mažinti aukštą kraujo spaudimą, reguliuoja cukraus kiekį kraujuje, padeda palengvinti kvėpavimo funkciją sergantiems lėtine astma, emfizema, bronchitu, sumažina neigiamą radioterapijos poveikį ir chemoterapijos poveikį. Tai profilaktinė priemonė nuo raumenų ir sąnarių skausmo, lėtinio nuovargio sindromo, migrenos, normalizuoja būklę su priešmenstruaciniu sindromu, stiprina dantų emalį, apsaugo nuo akmenų susidarymo tulžies pūslėje ir inkstuose.
Cinkas yra būtinas gaminant metaloproteinų fermentus (apie 400 junginių), augimo hormonus, testosteroną, insuliną, estrogenus, spermatozoidus. Dalyvauja aprūpinant ir formuojant nervinius impulsus, raumenų susitraukimus, regėjimą, skonio ir uoslės pojūčius, imuninę gynybą, vitaminų įsisavinimą, kraujo krešėjimą, ląstelių augimą ir dalijimąsi, medžiagų apykaitos procesus. Padeda alkoholio skaidymui, normaliai nėštumo eigai, odos sveikatai, prakaitavimo normalizavimui.
Karotenoidai padeda gerinti odos ir gleivinių būklę, turi antioksidacinę funkciją ir imunostimuliuojantį poveikį, padeda užkirsti kelią chromosomų mutacijoms, dalyvauja genetinių vėžio ląstelių dalijimosi procese, gali slopinto onkogenus ir stabdyti uždegiminių procesų, kurie sukelia degeneracines ligas, vystymąsi, palaiko regos organų veiklą.
Siekiant geriausių rezultatų, gerti 15 ml Prolivin 2 kartus per dieną, ryte ir vakare. Prieš vartojimą suplakti. Gali turėti skaidulų.